niin oli puhetta jouko turusen kanssa että syksyllä taas järjestettäis tuommonen.olisko tulijoita ja mitä jouko tähän sanoo?
p.s älkää kuitenkaan huomiseksi sitä sopiko, olen laivalla ryyppäämässä.
_________________
<font size=-1>[ This Message was edited by: ata on 2002-11-07 11:46 ]</font>
Niin keväällä, kun pidimme Pirkanhovilla paikalliskokoontumisen oli puhetta, että syksyllä voisimme järjestää kyseisen kokoontumisen uudelleen. Itselläni on seuraavat lähiviikonloput aika kiireisiä, mutta olisiko esim. joskus Marraskuun alkupuolella vielä ihmisillä intoa kokoontua ja käykö paikaksi tuo Pirkanhovi vai mietitäänkö joku muu paikka?
Ehdottoman kannatettava idea. Jos sitä viimeinkin pääsisi käymään jossain tapaamisessa. OCF:n jäsenenä olen ollut ensimmäisestä viikosta asti, mutta toistaiseksi ainoa tapaus jossa olen ollut mukana oli tämän kesän Forssan pick-nick
Nyt on sentään se etu puolella, että nykyään olen se ihminen joka töissä tekee työvuorot, eli kunhan tapaamisen ajankohta on ajoissa selvillä pystyn järjestämään sille päivälle vapaata
Alfa 75 3.0 V6 America
"For those who enjoy the pleasure of driving over the practicalities of mere transportation" (Motorweek)
Alfa 156 JTS
Vectra B
Kyllähän minäkin tonne voisin saapua jossei vaan ole mitään esteitä (niitä kun välillä riittää liikaakin jo) mutta kyllä mä voisin pousaileen tulla paikalle jos olis jotain menoo.
Käykö vaikka la 16.11 klo 14.00 aikoihin Pirkanhovilla, että on vielä valoisaa?
Paikallehan on myös tervetulleita muutkin OCF-kerholaiset muualtakin kuin Pirkanmaalta esim. Hämeenlinnalaiset mukaan vaan kokoontumiseen! Ja tottakai myös kerhon ulkopuoliset voivat tulla paikalle.