Joo, elikkä tollanen 8venttiilinen raketti tuli hommattua pari kuukautta sitten. Auto oli hiljattain maalattu, mutta entinen omistaja oli hanttarinoven jo ehtinyt saada klommoille..
Pakkohan sitä oli sitten aloittaa homma niiden suoristamisesta, ja miettiä sen jälkeen mitä ehostusta autoon voisi muuten laittaa.. http://irc-galleria.net/view.php?nick=T ... d=38969187
http://irc-galleria.net/view.php?nick=T ... d=42965819
Ja nyt on sitten tullu seuraavaa ehostusta:
-M3 peilit
-Badboy-look
-Pyöreet taka-kaaret
-60/40 madallus
+Katto maalattu sisäpuolelta mustaksi, ja muita sisäosia maalattu mustalla hilemaalilla.
meinaan vaan sitä että tuo keskiö tulee kuitenkin melkein vanteen ulkoreunan tasalle eli tuo huuli on siis vähän väkisin väännetty,hanki sellaiset missä keskiö on suora,esim. joku tän tyylinen: http://www.sironreifen.de/picture_library/kt1.1.jpg eikä tuollainen puolikkaan pallon muotoinen.tiedän että etuvetoisessa on (gsi:n omistaneena)haastetta saada mahtumaan tuon tyyliset alle mutta kyllä se sitten palkitseekin kun jaksaa peltiä vääntää että tuon tyyliset saa pyörimään alla.
...Jees ja tarkotus olis pitää auto ton näkösenä ja laittaa helvatan leveet vanteet ja hieno maali..
En ajatellu pilata kauheilla härpäkkeillä.. TIetääkös joku mistä sais helmiäislakkaa?
miks?mä oon vissiin liian vanha ku mä en tajua tätä huulipelleilyä.ainakin noista vanteista mistä oli kuvat niin paljon hienommat oli ne "huulettomat"
makuasioita... ite vaan tykkään tuosta saksanrakentelu tyylistä!
autonomistaja saa tietenki tehdä miten itestä tuntuu
näihän se on. Kyllähän se ihteään vituttaa jos jokakulmalla alkaa tuleen samannäköisiä vastaan, näin itsellä ainakin , siksi on tehtävä semmonen että ei tule..