no joo alunperin olisinki laittanu taakse 17*9 mutta kun niiden valmistus on lopetettu!!!!!!
maahantuojalla oli yks kipale varastossa mut se ei paljo lämmitä... btcf:llä oli vasta myynnis etee 3kpl 17*8 ja taakse 17*9:t olisin ostanu ne mut kerkes mennä!!!
nyt sitte haen vaan nuita 16*9:jä merkillä ei oo välii kuhan reunaaaa löytyy PALJON!
ascona gt...muuten sul o vectra.onko "pikku" ovi listoil?ootko ottanu ne pois?tarvisin ite semmosia... oisko kellää 17" kiekkoja myytävänä tai 205\40\16 2kpl kumeja?
nyt olis e30 kojelauta purettu ja kokeiltu asconaan...
pistin parikuvaa!
ainut mikä passaa on leveys!
rälläkkä huutaan ja leikkelyä nii kyllähän se jotenki sinne meni vieläki on vaihdekepin kans ongelmaa vaikka lyhensin aika reilusti tuota kojelautaa mutta väännän vaihdekeppiä varmaanki hiukan takappäin nii pitäs olla hyvä
kiinnikkeiden ja sähköjen veto vielä edessä...
vielä pitäs jostain saada mittarin kehys ja hanskalokero joka oli ottanu damagea tossa bemarissa niin se olis siinä...
kyllähän toi on paljon hienompi ku se orginaali vielä ku saa keinonahat oviin ja ton checkpaneelin kattoon(jos innostus riittää)...
Tuntuu siltä että tää on kyllä harvinainen projekti siinä mielessä että edistyy niin pirun nopeesti kokoajan. Propsit siitä!
Itekki tykkäis kaikkee tehdä mutta ko ei oo tallia niin eih...
No älä ny hyvänen aika sitä checkpanelia laita... ainakaan toimimaan. Jos se joulukuusi pysyy viikonkin "sammuksissa" ni se on jo hyvin.
nimimerkillä: joulu meni jo, valot palaa ympäri vuoden!
chainsaw kirjoitti:No älä ny hyvänen aika sitä checkpanelia laita... ainakaan toimimaan. Jos se joulukuusi pysyy viikonkin "sammuksissa" ni se on jo hyvin.
nimimerkillä: joulu meni jo, valot palaa ympäri vuoden!
aattelin kytkee checkpaneelin tohon vähän niinku vitsinä mutta mitat passais aikahyvin jos vikavalolle laittas sitä ku nyt ei oo ollenkaan!
huhhuh olipa se ascona tontissa mukava röörikin näytti olevan.Oisin tullu jututtaa kun konetta siinä illal peittelit mutten viittiny kun oli vähä actionia päällä