Alkaa olla eka sivu täynnä noita moottorikyselyitä,eikä edes B-omenaa ole vielä listalla...
Ja noihin moottorikyselyihin voi vastatta ihan mitä puutaheinää tahansa,ei anna todellista kuvaa kalustosta vai onko esim. forumilaisten calibroista suurin osa 16V Turbo 4x4 (C20LET) tekniikalla? ( 32% [ 49 kpl])
Uskoo toki ken tahtoo...
tee se. Gallupeille vois olla oma loossinsa selkeyttämään sivuston ulkoasua. Itse ainaskin vierastan noita saamarin kyselyitä. Ketä kiinnostaa, että kadetissani on 1.3s laiska mosa, joka vuotaa kuin seula.
reiskaar kirjoitti:tee se. Gallupeille vois olla oma loossinsa selkeyttämään sivuston ulkoasua. Itse ainaskin vierastan noita saamarin kyselyitä. Ketä kiinnostaa, että kadetissani on 1.3s laiska mosa, joka vuotaa kuin seula.
Aivan oikein..tosin tosta listasta puuttuu kadetit
Jatketaan samaa rataa. Ei siis oikiasti helevetti pitää kohta mennä suoraan kakkossivulle kun etusivu on täynnä äänestyksiä. No samapa se, kakkonen on ykkönen