Eipä noille tosiaan paljoa voi laskea, tuulilasi on pakko autossa olla ja soittimille nyt ei kannata satasta enempää laskea.kokki46 kirjoitti:Jaku kirjoitti:Kyllä B1 Vectran realistinen myyntihinta on tonnin kieppeillä. Pitää olla hyvä, ruosteeton ja vähän ajettu et tuollaista hintaa kannattaa haaveilla.kokki46 kirjoitti:jsa kirjoitti:Liian kallista jos ei kauppa käy. Ilmoituksen mukaan just katsatettu ja kuitenkin lukee 5.8. Tuon moni tulkitsee vuoden vanhaksi. Lisäksi häikkää siellä häikkää täällä karsii ostajat katsomaan muita, eli pitää saada ostokontakti ennen kuin alkaa vikoja luettelemaan...kokki46 kirjoitti:http://www.nettiauto.com/opel/vectra/6494877 Mitä mieltä hinnasta? Onko muka liikaa?
Hupsista saatana. Katastuspäivässä menny numberit väärinpäinJa ei tuossa nyt paljoa häikkää ole, siihen nähen että auto ''oli ehjä'' kun sitä mulle tultiin kauppaamaan.
Otit tietenkin hintaan huomioon soittimen ja erkat ja alustasarjan? + toki uusi tuulilasi.
Ota ensialkuun ilmoitukseen kunnon kuvat puhtaasta autosta joka puolelta sekä sisustasta niin herättää kiinnostusta ihan eri tavalla.


