
Eli se vikavalo syttyy aina kun ottaa pitkät pois,jos pitkät ovat päällä se ei pala.ja saman tien kun kokeilin laittaa normaalit H7 polttimot liittimeen niin se sammuu.
siis kaikki noi sarjat on samoja mitä ulkoimailta saa ja sit suomesta ainoo ero et suomeen ei ole virallista maahantuontui vissiin koska japanissa saarja maksaa 25 dollaria ja suomessa noin 130€ mut siis itellä kävi silleen et tilattiin kaks sarjaa japanista ja vain yks tuli et kyl V*T*TT* niin en jaksais sielt enää tilata ja suomesta nää halvat on vaan H7 ja 5000 kelvinisiä kun omat on 6000 Kelvinisiä ja sellaiset haluan!mickus
Joutuu varmaan itekin tutustumaan tuohon vikavalo-ongelmaan pitkien xenonien kanssa, kun saapui se 43 euron (sarja ja toimituskulut) satsi. Päällisin puolin täysin samaa tavaraa kuin suomen jälleenmyyjillä.



