Sivu 1/1

Joensuun miitti

Lähetetty: 02 Heinä 2005, 23:54
Kirjoittaja KAtiko
Elikkäs millon ja missä on joensuussa seuraavan kerran jonkin asteinen miitti?? kiinnostais tulla kattelemaan ja tuoda vaik omaki auto näytille.. Vaik ei siinä paljon oo kateltavaa :D

samaa oon miettiny

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 11:05
Kirjoittaja Jariko
sama on mullakin pyörinyt mielessä että vois joensuussa järjestää jotkut miitit tai jotain, joskus, jossain,

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 11:50
Kirjoittaja leevi
Kyllähä mieol on miitit pystyssä ja seuraava on jo tänään klo 18 marjalan abc.... sinne vaan kaikki kynnelle kykevät!!!

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 12:42
Kirjoittaja JJunior
hep hep kaikki paikalle marjalaa, ja minkäslaisilla ööppeleillä sitä liikutaan? tietää sit tuolla liikenteessä!

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 20:13
Kirjoittaja -SweetAngel90-
Nii, elikkä meeettinkejä on järjestetty jo vuoden päivät (kai) Marjalan ABC:llä, joten sinne vaan mukaan, kyllä sinne mahtuu, kun tuota lääniä riittää. Tulkaa, vaikka lentokoneella kunhan jollakin. Tänäänkin tais olla viis autoa paikalla ja ihmeteltiin just sitä, että hirveesti sakki on tulossa muttei saa koskaan aikaiseksi. :) Eli seuraava häppeninki on kahden viikon päästä sunnuntaina elikkä 17. tätä kuuta. Saitteko? Hyvä. :)

-Hirn

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 21:13
Kirjoittaja KAtiko
Joo,me ajellaan semmosella mustalla calibralla :lol: kävis muuten ens sunnuntai pikkasen paremmin ku 17. päivä on rokki ja me ollaan sillon ainakin siellä.. :cry: ja luultavasti aika moni muukin on siellä..eli miten ois 10.7 poikkeuksellisesti??

Lähetetty: 03 Heinä 2005, 21:26
Kirjoittaja _Wille
No ei näitä nyt viikon välein jaksa... :o ja 17. päivä jää kyllä kanssa tulematta... :P

Lähetetty: 04 Heinä 2005, 13:32
Kirjoittaja leevi
Mitäs jos nää keskustelut siirretään tonne jo valmiina olevan ketjun alle..... ei tartee samoja asioita kahteenkertaan käydä läpi???

Lähetetty: 19 Heinä 2005, 12:37
Kirjoittaja M&K Tuning
leevi kirjoitti:Mitäs jos nää keskustelut siirretään tonne jo valmiina olevan ketjun alle..... ei tartee samoja asioita kahteenkertaan käydä läpi???
Minneköhän on se ketju hävinnyt ku en löytänyt searchilläkään tai sit en vaan osaa
:oops:
E: Jaahas täällä on taas ollut jotain sivupäivityksiä, ku on tullut tuo OCF alueet. No löysinpä sen sittenkin

Lähetetty: 20 Syys 2005, 16:44
Kirjoittaja OpelAK
Minä tulen heti ABC:lle kun saan oman autoni läjättyä, eli menee varmaan ensikesään! :lol: