Sivu 1/1
vectra c 2dinin soittimen asennus?
Lähetetty: 03 Syys 2015, 19:33
Kirjoittaja jon19
elikkä pitäs vectraan saada kiinni pioneer avh-x1600dvd soitin..mitä kaikkea tarvii ostaa soittimen lisäks? auto on 07 vuosmallia.rattinapitkin pitäs saada tomimaan..yritin haulla etsiä mutta on niin monenlaista vastausta että ajattelin kysästä kiitos!
Re: vectra c 2dinin soittimen asennus?
Lähetetty: 05 Syys 2015, 11:06
Kirjoittaja sedan c18xe
Äkkiseltää sanosin et connects2 sarja can väyläiseen ja sit se huomattavasti halvempi piuha rattinappeja varten jossa toisessa päässä vähän niinku kuulokeliittimen näkönen pää soittimen taakse..
Jostai katoin itelle alustavasti noita..connects2 can oli 79€ ja se toinen tarvittava piuha olikoha 5€..
Re: vectra c 2dinin soittimen asennus?
Lähetetty: 05 Syys 2015, 11:20
Kirjoittaja jon19
Ok! Kiitoksia..
Re: vectra c 2dinin soittimen asennus?
Lähetetty: 29 Tammi 2016, 21:55
Kirjoittaja mikk3
Vanha threadi, mutta täytyy kysyä sen verran että saatko ohjattua ajotietokonetta sen jälkeen kun poistat alkuperäisen soittimen? Eli näkyykö ne kieli/mittayksikkö/kellonsäätö/kulutuslukemat/ajomatkat/ym mitä sieltä nyt löytyy, soittimen vaihdon jälkeen?
Re: vectra c 2dinin soittimen asennus?
Lähetetty: 30 Tammi 2016, 00:16
Kirjoittaja Iro
mikk3 kirjoitti:Vanha threadi, mutta täytyy kysyä sen verran että saatko ohjattua ajotietokonetta sen jälkeen kun poistat alkuperäisen soittimen? Eli näkyykö ne kieli/mittayksikkö/kellonsäätö/kulutuslukemat/ajomatkat/ym mitä sieltä nyt löytyy, soittimen vaihdon jälkeen?
Rattinäppäimillä toimii.